Kolacja wegańska Jak skutecznie wystraszyć większość mężczyzn? Powiedzieć im, że przygotowujemy kolację wegańską. Większość panów uważa bowiem, że to posiłek, który nie tylko nie potrafi nasycić, ale również nie ma większego smaku. Kolacja wegańska nie oznacza, że robimy rewolucję w sposobie odżywiania. Warto ją potraktować jako podróż w mniej znane rewiry, które nie powinny wzbudzać niepokoju wśród uczestników kulinarnej uczty. Nie tylko gotowanie Dieta wegańska ma swoje korzenie w filozofii wegańskiej. Mając tę świadomość wiemy, że nie chodzi tylko o to, co mamy na talerzu,…Kontynuuj Czytanie „Kuchnia wegańska dla firm Warszawa”

Warsztaty kulinarne dla firm Gotowanie to wyjątkowo ważna umiejętność. Nie tylko zaspokaja nasze podstawowe potrzeby, ale również sprawia, że przyjemnie spędzamy czas z osobami, które zapraszamy do stołu. Jedzenie leży u podstaw piramidy Maslowa. To uniwersalny język, który potrafi zbliżyć nawet ludzi, nie znających siebie nawzajem. Potencjał gotowania dostrzegli także specjaliści od integrowania pracowników. Porozumienie ponad garnkami Po wielu latach zapraszania pracowników na aktywną integrację, modne staje się szukanie takich warsztatów, które jak najbardziej efektywnie łączą ludzi stawiając na współpracę. Jedną z opcji jest wspólne…Kontynuuj Czytanie „Warsztaty kulinarne dla firm Warszawa”

Pomysły na imprezy tematyczne Integracja pracowników w firmie to podstawa. Jeśli nie zadbamy o dobrą atmosferę wśród osób, którym zlecamy konkretne zadania, istnieje duże prawdopodobieństwo, że nie będą potrafili się zgrać przy ważnych projektach. Pracownik nagrodzony, doceniony, lepiej wykonuje swoje obowiązki. Jest też bardziej kreatywny, silniej związany ze swoim pracodawcą i ma mniejszą ochotę uciekać do konkurencji. Dlatego warto co jakiś czas urządzać imprezy tematyczne, po których zwykle cały team ma dobre samopoczucie. Pozytywna zabawa Imprezy tematyczne dla pracowników to świetny sposób na spędzenie czasu…Kontynuuj Czytanie „Imprezy tematyczne Warszawa”

Wyższy poziom integracji firmowej Impreza integracyjna to wciąż jedna z najbardziej popularnych form spotkania dla pracowników. Z biegiem lat zmienił się nieco sposób organizacji i lista atrakcji, na jakie można liczyć, ponieważ uczestnicy takich wyjazdów stali się bardziej wymagający. Dzięki temu wyjazd może stać się nie tylko miłym wydarzeniem towarzyskim, ale również okazją do nabycia nowych umiejętności. Czy warto organizować imprezy integracyjne? Bywają pracodawcy, którzy nadal nie doceniają potencjału, jaki płynie z organizowania imprez integracyjnych. Co więcej, tego typu pomysły uważają za stratę czasu i…Kontynuuj Czytanie „Imprezy integracyjne Warszawa”

Uroki imprez firmowych Imprezy integracyjne to elementy rzeczywistości biurowej. Pracodawcy organizują je zwykle po to, aby scalić zespół i zmotywować do bardziej efektywnej pracy. Takie zabiegi zawsze mają na uwadze nadrzędny cel, jakim jest pomnożenie zysków. Dlatego wyjazd do dobrego ośrodka i oferowanie atrakcji dla uczestników jest uważany nie jako rozrzutność, ale dobrze zainwestowane pieniądze. Różnorodność ofert Rodzaj wyjazdu, jego długość oraz miejsce, do którego otrzymuje się bilet są uzależnione od celów, jakie zakłada pracodawca. Może nim być rozwiązanie panującego konfliktu między pracownikami, zwiększenie mobilizacji…Kontynuuj Czytanie „Imprezy firmowe Warszawa”

Firmowe eventy Event to jedno z anglojęzycznych słów, które na tyle dobrze zadomowiło się w naszym słowniku, że nawet nie szukamy dla niego polskiego odpowiednika. Oznacza wydarzenie lub zdarzenie. Event po polsku Na polskim gruncie jest bardziej doprecyzowane, ponieważ określa się nim wydarzenie, które ma ściśle zaplanowany scenariusz i konkretne cele. Często jest to po prostu wydarzenie sponsorowane przez firmę, organizowane dla jej pracowników, partnerów biznesowych, czasem klientów, obecnych lub potencjalnych. Eventy mogą być różnego typu, jak imprezy integracyjne, pikniki firmowe, szkolenia, wyjazdy integracyjne, konferencje,…Kontynuuj Czytanie „Eventy firmowe Warszawa”

Atrakcje na imprezy firmowe Jeszcze kilkanaście lat temu imprezy firmowe stanowiły miłą odmianę od rutyny codziennej pracy. Samo pracownicy chętnie angażowali się w proces przygotowania do takiego wyjazdu. Z czasem jednak czar tej integracyjnej nowości nieco prysł. Szefowie firm nie rezygnują z imprez firmowych, ponieważ ich idea jest nadal bardzo słuszna. Zabawa dobrze zorganizowana, wyjątkowa i kreatywna to nadal więcej zysków niż strat, dlatego warto w nią inwestować. Niekoniecznie kulinarnie Początki imprez integracyjnych wiążą się z wyjazdami w atrakcyjne miejsce, w którym można odpocząć, wspólnie…Kontynuuj Czytanie „Atrakcje na imprezy firmowe Warszawa”

Chcesz zintegrować ludzi? Zaproś ich do wspólnego gotowania. Światowe trendy co jakiś czas zaskakują nas kolejnymi pomysłami na spędzenie wolnego czasu. Ambicją ich twórców jest skupienie naszej uwagi choć na chwilę. Jeśli dany pomysł jest w stanie utrzymać się w świadomości odbiorców choć przez sezon, można mówić o prawdziwym sukcesie.   Nowy trend Jednym z ostatnich hitów jest tak zwane społeczne gotowanie a dokładniej warsztaty kulinarne. Pomysł przywędrował do nas zza oceanu. Początkowo dotyczył wypiekania chleba i ciast, ale wkrótce wspólne spotkania kulinarne objęły również…Kontynuuj Czytanie „Warsztaty kulinarne Warszawa”

Wyjątkowo smaczna nauka Inteligentny człowiek uczy się przez całe życie. Nie ma dla niego znaczenia, czy zakończył już szkolny lub akademicki etap edukacji. Jeśli czuje, że w jakiejś dziedzinie brakuje mu wiedzy i doświadczenia, nie waha się podjąć wyzwania i zapisać na odpowiedni kurs. Mimo, że większość z nas deklaruje, że potrafi gotować, coraz popularniejsze stają się kursy gotowania.   Dla kogo gotowanie Z pewnością z nauki gotowania powinny skorzystać osoby, które nie potrafią przyrządzić posiłku. Nie zawsze będą mogły liczyć na pomoc kulinarną bliskich…Kontynuuj Czytanie „Nauka gotowania Warszawa”

Gotuj z profesjonalistą Od jedzenia nie da się uciec. Zresztą, nikt przy zdrowych zmysłach nie traktowałby takiego wyzwania poważnie. Co jednak zrobić, jeśli lubimy jeść, ale nie potrafimy przyrządzać posiłków? Bardziej leniwi wybierają stołowanie się u rodziców lub szukanie partnera bądź partnerki, którzy potrafią sprawnie poruszać się po kuchni. Bogatsi jadają na mieście. Ambitniejsi potraktują swoje braki jako wyzwanie i zapiszą się na kurs gotowania.   Kuchnia jest trendy Jeszcze nigdy gotowanie nie było takie proste jak obecnie. Dowodem na to jest coraz większa liczba…Kontynuuj Czytanie „Kurs gotowania Warszawa”