Polna70: miejsce na wyłączność

Kategorie Info

Chcesz zapewnić swoim pracownikom wyjątkową przestrzeń do kreatywnych szkoleń biznesowych?
A może szukasz miejsca, w którym można zorganizować wyjazd integracyjny, lub event firmowy?
Nie trzeba od razu szukać ośrodka nad morzem lub w górach. Wystarczy 25 minut jazdy od centrum Warszawy, aby trafić do miejsca, które zachwyci wygodą i pięknymi widokami. Centrum szkoleniowe Polna70 można wynająć na wyłączność na dowolną imprezę lub wydarzenie.

Nie tylko szkolenia!

Centrum szkoleniowe Polna70 położone jest pośrodku pięknego lasu, co daje możliwość bliskiego obcowania z naturą. To miejsce sprzyja również wyciszeniu, niezbędnemu przy dużym tempie, jakie sobie narzucamy w pracy i życiu. Polna70 gościła już uczestników wielu przedsięwzięć, jak szkolenia biznesowe, warsztaty rozwojowe, integracje zespołów, spotkania firmowe, spotkania kulturalno-artystyczne, eventy, sesje zdjęciowe i pokazy oraz garden party/grill w ogrodzie. Na miejscu można pokusić się również o zorganizowanie imprez okolicznościowych, jak chrzciny, obiady, wesela i wiele innych.

Siła spokoju

Uczestnicy spotkań w ośrodku Polna70 podkreślają, że miejsce to sprzyja wyciszeniu, koncentracji
i twórczej pracy. Pomiędzy kolejnymi blokami dyskusyjnymi można ochłonąć, chociażby podczas krótkiego spaceru po urokliwym ogrodzie lub pobliskim lesie. Położenie budynku z dala od zgiełku miasta i szumu ruchliwych ulic daje namiastkę wypoczynku na łonie natury. Obiekt nie ma typowego dla hoteli zimnego wystroju i męczących wzrok jarzeniówek. Duże okna zapewniają do późnych godzin dzienne światło, sprzyjające skupieniu i odpoczynkowi. Nowoczesny i niczym nieskrępowany design studia kulinarnego to doskonałe miejsce do wspólnego gotowania, które jest zaproszeniem do najlepszej integracji, tej przy wspólnym stole.

Wyjątkowa przestrzeń na wyciągnięcie ręki!

Polna70 to ośrodek, położony pośrodku pachnącego lasu i zadbanej zieleni ogrodu. Te przestrzenie również można aranżować do dowolnych potrzeb, jak wydarzenia plenerowe. Osoby, zainteresowane imprezami zamkniętymi, mogą liczyć na możliwość organizacji spotkań dla 50 osób. Do ich dyspozycji są 4 niezależne sale szkoleniowe, sala konferencyjna oraz studio kulinarne wraz z jadalnią i miejscem do wypoczynku. Klimatyzowane pomieszczenia dają wytchnienie nawet w gorące dni. Przyjazny wystrój i stylowe aranżacje wnętrz to łatwość w dekorowaniu ich pod konkretną tematykę spotkania. Dodatkowe 600 m2 zadbanego ogrodu pośrodku klimatycznego lasu również skłania do miłego wypoczynku.

Na wyłączność firm

Ośrodek Polna70 to idealne miejsce do organizacji spotkań firmowych. Nie tylko doraźnych,
o charakterze świątecznym, ale również tych bardziej cyklicznych. Nowoczesna przestrzeń szkoleniowa w pięknym otoczeniu przyrody sprzyja budowaniu nowych ścieżek rozwojowych i strategii firmowych. Na życzenie klientów można liczyć również na gry i zabawy, wspierające rozwój talentów menedżerskich lub inne kompetencje miękkie. Pracownicy są w stanie zapewnić zainteresowanym dojazd, nocleg oraz wyśmienity catering. Polna70 w statystykach to już ponad 180 zadowolonych firm, ponad 6700 gości, 600 szkoleń oraz 80 zorganizowanych eventów.

Realizacje TV, video, pokazy

Jasne, ustawne sale ośrodka Polna70 idealnie nadają się do realizacji video i TV. Równie dobrze wypada w mediach studio kulinarne oraz ogród. Przekonały się o tym ekipy programów TVN – „Wiem, co jem”, TVN Style – „Desery Dekera” czy też Polsat – Lulu Production – „Makaronowy zawrót głowy”. Pracownicy ośrodka zadbają kompleksowo o logistykę, pełną obsługę i realizację tego typu wydarzeń, udostępniając pomieszczenia wraz z ogrodem nawet na kilka dni. Taką współpracę doceniają agencje marketingowe, agencje reklamy, studia filmowe i studia video.

Catering i atrakcje

Przestrzeń na wyłączność to także możliwość korzystania z bogatego menu i cateringu. Można liczyć również na atrakcyjną oprawą florystyczną. Dla uczestników spotkań zamkniętych można zorganizować wiele atrakcji, jak rajd rowerowy, zajęcia typu joga/ tai-chi, bieg terenowy, warsztaty florystyczne, obserwacje ptaków, warsztaty z końmi, łowienie ryb, golf, strzelanie z łuku, warsztaty makijażu, lekcje salsy, off-road 4×4 oraz warsztaty pszczelarskie.

Trenerzy z pasją!

Polna70 to nie tylko przestrzeń do wynajęcia, ale również zawodowa kadra trenerów, coachów
i praktyków biznesu. Dla zainteresowanych istnieje możliwość organizacji takich projektów, jak sesje brainstorming, sesje facylitowania/moderowania, sesje focusowe, coaching indywidualny i zespołowy. Dostępne są również warsztaty rozwijające kompetencje biznesowe i społeczne, warsztaty integracyjne, spotkania z ciekawymi, inspirującymi osobami oraz nietypowe spotkania biznesowe i rozwojowe.