Wigilia firmowa w Polnej70

Kategorie Info

Zastanawiasz się, w jakim miejscu urządzić kameralną wigilię dla pracowników firmy?
Jeśli nie planujesz dalekiego wyjazdu, tylko odpowiadają ci okolice Warszawy, skorzystaj z oferty centrum szkoleniowego Polna70. Wystarczy 25 minut jazdy, aby przenieść się w piękne okolice poza miasto.

Wigilia firmowa to niejako tradycja w korporacjach, jak również małych czy dużych firmach. Końcówka roku sprzyja wszelkim podsumowaniem, jak również przedstawieniu planów na najbliższe miesiące. Dobrym pomysłem jest, aby te wydarzenia połączyć z miłą integracją zespołu przy świątecznym stole. Dla wielu osób to również jedyna okazja w roku, aby porozmawiać z osobami z bardzo odległych działów. Warto zapewnić im przestrzeń na wyłączność.

Wigilia w Polnej70

Na co możesz liczyć wynajmując naszą przestrzeń? Masz kilka opcji do wyboru. To kolacja wigilijna lub spotkanie wigilijne. Kolację serwujemy na trzy sposoby: jako opcję bufetową, selfcooking i live cooking. Menu jest dopasowane do preferencji gości, uwzględniając również indywidualne upodobania. Można liczyć także na dania kuchni poszczególnych krajów lub regionów. Spotkanie wigilijne to zespołowe spotkanie przy kieliszku szampana lub wina i odpowiadających mu przekąsek. Tutaj również uwzględniamy preferencje gości.

Nie tylko biesiada!

Kolacje można połączyć z integracją, na przykład w formie warsztatów. Może to być opcjonalnie gotowanie potraw wigilijnych, pieczenie i dekorowanie pierniczków, przygotowywanie ozdób choinkowych, przygotowywanie stroików, kartek świątecznych, przygotowywanie przedstawienia wigilijnego, wspólne śpiewanie pod okiem zawodowego muzyka, wspólne granie pod okiem zawodowego dyrygenta, jak również warsztaty tradycji wigilijnych z różnych części świat, nagrywanie życzeń w postaci piosenki dla klientów w profesjonalnym studiu nagraniowym a nawet wigilijna gra terenowa. Dla chętnych istnieje również możliwość akcji specjalnych o charakterze charytatywnym. To, przykładowo, wigilijne gotowanie dla potrzebujących, przygotowywanie produktów na akcje charytatywne, oddawanie krwi, zapisy do banku szpiku kostnego, zbiórka produktów dla bezdomnych zwierząt.

Wyjątkowa wigilia

Miejsce na spotkanie wigilijne musi być wyjątkowe. Polna70 sprzyja wyciszeniu i koncentracji.
Tutaj można zaczerpnąć tchu i zrelaksować się przed kolejnymi dniami pracy. W domowym klimacie z pięknym widokiem na ogród. Dostępne pomieszczenia posiadają własną, nowoczesną aranżację, ale można ją dowolnie modyfikować, dostosowując do świątecznego nastroju. Służymy pomocą oraz pomysłami na oryginalne przygotowanie spotkania wigilijnego. Do tego typu wydarzeń idealnie nadaje się nie tylko jedna z dostępnych czterech sal. Można również zaadaptować salę konferencyjną oraz studio kulinarne z jadalnią i miejscem do wypoczynku. Warto wykorzystać je do warsztatów, związanych ze świątecznymi wypiekami, które później można wspólnie degustować.
Część świątecznych atrakcji warto również przenieść do ogrodu i pobliskiego lasu.

Wygody dla gości

Ośrodek Polna70 odwiedziło już wiele firm, wraz z ich pracownikami oraz gośćmi. Wszyscy podkreślają niezwykły klimat tego wyjątkowego miejsca. Nasi goście podczas pobytu mogą skoncentrować się wyłącznie na przyjemności wspólnego spędzania czasu przedświątecznego. Pracownicy Polnej zadbają o resztę, włącznie z dojazdem, noclegiem, cateringiem i wieczorną zabawą integracyjną. W ramach atrakcji, w zależności od pogody, można zorganizować zabawy plenerowe, w tym kulig dla gości. Dostępne są również inne opcje, realizowane na specjalne życzenie uczestników. Osoby niezmotoryzowane mogą dojechać na miejsce kolejką miejską. Istnieje również możliwość dowiezienia gości ze wskazanego punktu, jak również odwiezienia ich po zakończonej kolacji wigilijnej. Polna70 ma również sprawdzonych partnerów, którzy zajmują się noclegami.
Ich lista jest dostępna dla wszystkich zainteresowanych.