Polna70 to miejsce, które daje energię i wspiera w rozwoju

Prostota, elegancja, cisza i ciepło – to słowa, które towarzyszyły nam w trakcie projektowania Polna70. Stworzyliśmy miejsce blisko miasta i daleko od jego zgiełku, gdzie nowoczesność spotyka się z naturą, a otwarta przestrzeń zachęca do interakcji. Polna70 sprzyja organizacji spotkań i szkoleń biznesowych, a także kulturalno-artystycznych (koncerty, produkcje filmowe, zdjęcia, wystawy). Udostępniając przestrzeń wspieramy w realizacji nawet najbardziej wymagające projekty i zadania.

Olga i Fabrice - założyciele i gospodarze Polna70

Jesteśmy trenerami, coachami oraz praktykami biznesu z wieloletnim doświadczeniem. Pragnęliśmy stworzyć miejsce, które będzie dawać energię i wspierać w rozwoju, z daleka od zgiełku miasta.

Olga Rzycka to odważnie podążająca za swoimi marzeniami kobieta, zawodowo coach, personalna trenerka, konsultantka. Autorka książek oraz bloga. Od ponad 18 lat organizuje szkolenia, warsztaty rozwojowe oraz projekty specjalne, których wspólnym mianownikiem jest człowiek. Po wielu podróżach po Polsce i świecie oraz pracy z interesującymi ludźmi dotarła do miejsca, w którym zadbała o przestrzeń, w której pomaga rozwijać się ludziom. Miejsce, które powołała do życia doskonale łączy i odzwierciedla jej zaangażowane podejście do życia i pracy – otwartość, elastyczność i indywidualizm. Prywatnie uwielbia jeździć na snowboardzie, eksperymentować w kuchni; z jednej strony zatapiać się w ciszy płynącej z natury, z drugiej w atmosferze spotkań z ludźmi i płynącej z niej niepowtarzalnej wymianie energii.

Fabrice Carrieu - Skuteczny, odpowiedzialny i ceniony menedżer, wykorzystujący swoje multikulturowe doświadczenie w zarządzaniu ludźmi (pracował we Francji, Czechach, Kolumbii i Polsce). Jako Partner Zarządzający odpowiedzialny jest za operacyjne funkcjonowanie Polna70 natomiast jako trener i coach wspiera w rozwoju kadry menedżerskie. Jego pasją jest działanie i dzielenie się posiadanym doświadczeniem. Prywatnie jest ojcem dwójki nastolatków i każdego roku robi coś nowego (w tym roku nauczył się morsować).

Zarezerwuj salę na szkolenie lub konferencję

Otwarta przestrzeń

Ośrodek szkoleniowy w samym sercu lasu pozwala oderwać się od miejskiego zgiełku, zebrać myśli i skoncentrować się na celu. Przestronne wnętrza sal szkoleniowych i studia kulinarnego sprzyjają twórczej atmosferze pracy. Ogród i las wokół domu stanowią z kolei wyjątkowe otoczenie dla wydarzeń plenerowych, bankietów, sesji zdjęciowych i pokazów.

Horyzontalna bryła

Nowoczesna, dwupoziomowa bryła architektoniczna doskonale komponuje się z otaczającym ją lasem. Nasz ośrodek szkoleniowy wyróżnia się również przemyślanym planem przestrzeni wewnętrznej. W środku znajdują się sale szkoleniowe, sala konferencyjna, studio kulinarne, wspólne miejsce do spożywania posiłków i wypoczywania.

Prostota wyposażenia wnętrz

Z równą dbałością o detale zaprojektowane są wnętrza sal szkoleniowych i sali konferencyjnej. Można je elastycznie aranżować i dopasować do potrzeb grupy i dowolnego celu zajęć zespołowych. Wszystkie sale są wyposażone w sprzęt szkoleniowy i konferencyjny, a studio kulinarne jest gotowe na wspólne gotowanie, pokazy i warsztaty kulinarne.

Poznaj naszą propozycję wynajmu sali na szkolenie, warsztaty lub konferencję.