ABYŚ CZUŁ SIĘ U NAS JAK W DOMU


Jesteśmy trenerami, coachami oraz praktykami biznesu z wieloletnim doświadczeniem. Pragnęliśmy stworzyć miejsce, które będzie dawać energię i wspierać w rozwoju, z daleka od zgiełku miasta. Otwarta przestrzeń, horyzontalna bryła budynku oraz prostota wyposażania wnętrz. To wszystko zaprojektowane z myślą o nieograniczanych możliwościach aranżacji i organizacji spotkań zarówno na polu biznesowym, kulturalno-artystycznym, jak i tych skierowanych na budowanie pozytywnego otoczenia społecznego. Udostępniamy i animujemy przestrzeń. Dzięki Polnej rozszerzamy możliwości pozytywnej zmiany zawodowej i osobistej, integracji sąsiedzkiej, poznawania nowych ludzi oraz kontaktu ze sobą i naturą.

TWORZYMY WYJĄTKOWE
OTOCZENIE DO PRACY I ŻYCIA

TO MY

OLGA RZYCKA

To odważnie podążająca za swoimi marzeniami kobieta, zawodowo coach, personalna trenerka, konsultantka. Od ponad 16 lat organizuje szkolenia, warsztaty rozwojowe oraz projekty specjalne, których wspólnym mianownikiem jest człowiek. Po wielu podróżach po Polsce i świecie oraz pracy z interesującymi ludźmi dotarła do miejsca, w którym zadbała o przestrzeń, w której pomaga rozwijać się ludziom. Miejsce, które powołała do życia doskonale łączy i odzwierciedla jej zaangażowane podejście do życia i pracy – otwartość, elastyczność i indywidualizm. Prywatnie uwielbia jeździć na snowboardzie, eksperymentować w kuchni; z jednej strony zatapiać w ciszy płynącej z natury, z drugiej w atmosferze spotkań z ludźmi i płynącej z niej niepowtarzalnej wymianie energii.

FABRICE CARRIEU

Skuteczny, odpowiedzialny i ceniony menedżer, wykorzystujący swoje doświadczenie w pracy m.in. we Francji, Czechach, Polsce i Kolumbii.
Polna 70 to jego wielka miłość tuż za jego życiową i zawodową partnerką Olgą Rzycką♥. Ten projekt pozwala mu łączyć wieloletnie doświadczenie biznesowe z pasją działania i rozwoju. Jako duet szkoleniowy D4E realizują swoją misję ‚rozwijać firmy, poprzez rozwój osobisty ludzi’. Energię, którą z niej czerpie dzieli się zarówno jako coach indywidualny i szkoleniowiec oraz konsultant.
Prywatnie spełniony ojciec dwójki nietuzinkowych, jak sam tata nastolatków. Koneser spotkań z ludźmi, których uwielbia przyjmować w domu i dla nich gotować.