Klienci Polna70: kreatywni, nieszablonowi, powracający

Najlepszą wizytówką Polna70 jest rzesza zadowolonych Klientów. Ludzie, z którymi współpracowaliśmy to zespoły różnych osobowości, którym pomagamy w komunikacji, integracji, przekraczaniu własnych granic.

Sephora

Mieliśmy przyjemność organizować inauguracyjne szkolenie marki Sephora. Kolorowych wrażeń dostarczyły marki Benefit, Smashbox, i Givenchy. Już nie możemy doczekać się kolejnego spotkania :)

Bayer

Pracownicy części koncernu Bayer po szkoleniu oraz gotowaniu z Jakubem Steuermark stwierdzili, iż Polna70 to miejsce z przemiłą atmosferą, sprzyjające burzy mózgów. Nie wierzycie? Przekonajcie się sami. Zapraszamy!

Program " Wiem, co jem" TVN Style

Polna70, to nie tylko przestrzeń na szkolenia firmowe, konferencje, czy warsztaty kulinarne, ale także idealne miejsce na realizację programów kulinarnych. Przekonała się o tym ekipa popularnego TV Show ,,Wiem, co jem’’ TVN Style.

Spectrum Brands

Podczas szkolenia pracowników firmy Spectrum Brands odbyły się warsztaty kulinarne „Self Cooking”, poprowadzone przez kucharza Jakuba Steuermark. Przyjemne z pożytecznym? Tylko na Polna70!

Lulu Productions program TV "Makaronowy zawrót głowy" Polsat

W studiu kulinarnym Polna70 odbyło się nagranie popularnego programu TV. ,,Makaronowy zawrót głowy’’. Jesteśmy niezwykle dumni, że mogliśmy dołożyć swoją cegiełkę przy tworzeniu tego projektu :)

McDonald's

Integracja zespołowa dzięki warsztatom kulinarnym? Tak, to strzał w 10-tkę! Przekonała się o tym grupa menedżerów McDonald’s podczas warsztatów kulinarnych na Polnej70. Koniecznie przekonajcie się sami.

Poznaj naszą propozycję wynajmu sali na szkolenie, warsztaty lub konferencję.