Sale szkoleniowe i konferencyjne w Warszawie-Józefowie

Udostępniamy sale szkoleniowe, salę konferencyjną i przestrzeń na spotkania do 50 osób, studio kulinarne wraz z jadalnią i miejscem do wypoczywania oraz 600 m2 ogrodu na wydarzenia plenerowe. Wszystko to 25 minut jazdy z centrum Warszawy.

  • 25 minut jazdy samochodem z centrum Warszawy

  • Możliwość swobodnej aranżacji: podkowa, ułożenie warsztatowe, szkoleniowe, teatralne

  • 4 niezależne sale szkoleniowe do dyspozycji

  • Klimatyzacja + możliwość pracy przy otwartym oknie - widok drzew i zapach lasu

Zarezerwuj salę na szkolenie lub konferencję

Sala brzozowa - 33 m2

Nowoczesna sala, idealna do spotkań mniejszej liczby osób. Posiada dostęp do światła dziennego oraz częściowe zaciemnienie. W standardowym wyposażeniu pozostaje do dyspozycji sprzęt potrzebny do przeprowadzenia konferencji i szkoleń. Kameralne miejsce dla 15 osób, idealnie nadające się na narady, pracę w mniejszych grupach lub zajęcia integracyjne.

Sala sosnowa - 38 m2

Sala, która jest najczęściej wybierana przez organizatorów szkoleń. Idealne miejsce dla 30-to osobowych grup. Nowoczesna, otwarta i przyjazna przestrzeń z widokiem na las. Duże okna dostarczają odpowiednią ilość naturalnego, dziennego światła, a widok na drzewa wpływa kojąco i relaksująco. Poczucie bliskości natury sprzyja otwartości i pracy.

Sala cisowa - 42 m2

Sala, która idealnie sprawdza się do przeprowadzenia zajęć dla większych nawet 40-to osobowych grup. Na miejscu zapewniamy przedmioty biurowe, które usprawnią organizację zajęć. Wygodne krzesła, minimalizm w aranżacji pozwala na efektywną pracę. Dołożyliśmy wszelkich starań, żeby sala była jak najbardziej komfortowym miejscem do pracy dla moderatora i uczestników spotkania firmowego.

Sala dębowa - 42 m2

Sala prelekcyjna idealnie sprawdza się przy różnego rodzaju prelekcjach. Przyjazny, nieformalny charakter przestrzeni gwarantuje komfort pracy. Do dyspozycji uczestników spotkania oddajemy projektor, flipcharty oraz niezbędne akcesoria biurowe. Doskonałe miejsce dla dużych nawet 40-to osobowych grup. Układ sali dębowej daje możliwość wielu aranżacji w zależności od charakteru spotkania i ilości uczestników.

Potrzebujesz czegoś więcej?

Catering

Zapewniamy catering oraz niezwykłą oprawę florystyczną. Lubimy dobre jedzenie i ładne otoczenie. Powiedz nam czego potrzebujesz, a my zajmiemy się resztą.

Dojazd

Zapewniamy dojazd z i do Warszawy. Powiedz nam jaka ilość osób, godzina odjazdu i miejsce spotkania. Przywieziemy i odwieziemy gości w wybrane przez Ciebie miejsce.

Wolisz nocleg? Zaoferują Ci go nasi partnerzy, a my zapewnimy dojazd z i do hotelu.
HOTEL BRANT
HOTEL HOLIDAY INN
HOTEL MARANELLO
Z-HOTEL

Aktywności

Zorganizujemy dla Ciebie czas wolny:
- Rajd rowerowy
- Joga
- Bieg terenowy
- Warsztaty florystyczne
- Obserwacje ptaków
- Warsztaty z końmi
- Łowienie ryb
- Golf
- Strzelanie z łuku
- Warsztaty i kursy makijażu
- Off-road 4x4 i wiele innych

Jedyne takie sale szkoleniowe w Warszawie-Józefowie

Ośrodek szkoleniowy znajdujący się w Warszawie-Józefowie. Przystosowany do organizacji szkoleń i konferencji biznesowych. Uczestnicy spotkań na Polna70 mają do dyspozycji sale projekcyjne i szkoleniowe oraz studio kulinarne. Usytuowanie centrum konferencyjno-szkoleniowego w sercu lasu sprawia, że Polna70 jest również idealnym miejscem do przeprowadzania warsztatów rozwojowych i integracyjnych.

  • 25 minut jazdy samochodem z centrum Warszawy

  • Kolejka podmiejska dla niezmotoryzowanych

  • Otoczona lasem, sprzyjająca kreatywności, piękna i cicha okolica

  • Bliskość natury i odwiedziny leśnych zwierząt :)

Poznaj naszą propozycję wynajmu sali na szkolenie, warsztaty lub konferencję.