Sephora na Polnej 70!

SEPHORA UNIVERSITY 18.07.2017

W lipcu odbyło się inauguracyjne szkolenie marki Sephora na Polnej 70.  Kolorowych wrażeń dostarczyły marki   Benefit, Smashbox i Givenchy. Nie możemy się doczekać kolejnego spotkania!:)   Fot. Teodor Klepczyński.

KULINARNA BURZA MÓZGÓW

Pracownicy części koncernu Bayer po szkoleniu oraz gotowaniu z Jakubem Steuermark stwierdzili, iż Polna70 to miejsce z przemiłą atmosferą, sprzyjające burzy mózgów. Nie wierzycie? Przekonajcie się sami. Zapraszamy!

POLNA ŁĄCZY

Polna70 integruje!  Szkolenie teamu Dhl zakończyło się wspólnym zdjęciem w naszym ogrodzie 🙂

SZKOLENIE GOLDENLINE

Wiosna ruszyła pełną parą, a wraz z nią szkolenie poprowadzone przez Olgę Rzycką oraz zespół współpracujący z GoldenLine. Uczestników wydarzenia zintegrował Room Escape Warszawa.

WIOSENNE GOTOWANIE Z JAKUBEM STEUERMARK

W dniu 13 kwietnia podczas szkolenia pracowników firmy Spectrum Brands odbyły się warsztaty kulinarne „Self Cooking”, poprowadzone przez kucharza Jakuba Steuermark. Przyjemne z pożytecznym? Tylko na Polna70!

SPOTKANIE Z DOKTORAMI BIZNESU

W dniach 11 – 12.04 odbyło się szkolenie dla pracowników firmy Coty. Podczas spotkania zastrzyk wiedzy i inspiracji dostarczyli Doktorzy Biznesu – Joanna Heidtman oraz Piotr Piasecki.

ZOBACZ NAS W TVN STYLE

  Polna70 na jeden dzień zamieniła się w plan zdjęciowy programu „Wiem co jem”. W odcinku zostanie podjęty temat związków wytwarzanych podczas smażenia mięsa. Zobaczcie sami już 30 kwietnia na TVN Style!

SŁODKOŚCI NA POLNA70

DSC_0402

Czy oglądacie program Desery Dekera na kanale Kuchnia+ ? Chwalimy  się, że wszystkie słodkości powstają w kuchni Polna70. Jest pysznie!